Loading…

Lajmi më i mirë i javës për diasporën në Zvicër: ‘Adnan Kafazi’ është atje

  • 17/03/2023 | 13:12

Lajmi më i mirë i javës për diasporën në Zvicër: ‘Adnan Kafazi’ është atje

Dje në Cyrih të Zvicrës, është dhënë premiera e filmit më të ri shqiptar, që po korr suksese gjithandej, ‘Adnan Kafazi’.


Për të gjithë shqiptarët në Zvicër, aktorët e filmit ishin prezent në kinon Arena Sihlcit, prej orës 19:30.

Por aktorët do të jenë prezent në Basel po ashtu, në Arena nga ora 20:00, pasnesër në qytetin Wil ne kinemanë Cinewil, nga ora 17 dhe Ebikon/Luzern si dhë në kinemanë Pathe nga ora 20.30.

Armond Morina, Fatmir Spahiu, Edona Reshitaj, Muhamed Arfi, Xhejlane Terbunja, Ylber Bardhi, Lulzim Bucolli, Besart Sllamniku, do t’ju mirëpresin për së afërmi, për te kaluar momente te mrekullueshme bashkë.

Të festojmë së bashku, me një super film dhe me kasten me të mirë te aktorëve tanë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë