Loading…

Lala Kent ndahet nga i fejuari, thotë se u tradhtua nga ai

  • 28/12/2021 | 22:12

Lala Kent ndahet nga i fejuari, thotë se u tradhtua nga ai

Lala Kent  thotë se ka ‘prova’ që është tradhtuar nga ish i fejuari i saj Emmett Randall.


Lala Kent ka treguar se ajo ka prova që Emmett Randall e ka tradhtuar atë dhe për këtë arsye 31 vjeçarja, yll i emisioneve reality, i ka dhënë fund fejesës së saj.

Ajo ka thënë se lidhja mes tyre ishte e tëra e bazuar në gënjeshtra.

“E di që ai ka dërguar mesazhe dhe ka thënë që ai nuk ka tradhtuar, por kam prova tjera për të. Për t’i dhënë fund, ndjej që ishte një lidhje që ishte e bazuar e tëra në gënjeshtra”, ka thënë ajo për Neë York Post.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë