Loading…

Lamborghini i parë me tabela RKS, gjendet në këtë qytet të Kosovës

  • 25/03/2020 | 09:11

Lamborghini i parë me tabela RKS, gjendet në këtë qytet të Kosovës

Lamborghini me table të Republikës së Kosovës ndodhet në Prizren dhe është shumë luksoz, trasnmeton Gazet Metro.


Lamborghini është njëra ndër veturat më të shtrenjta në mbarë botën.

Yje botërore, miliardere e shumë njerëz te pasur vozisin modele të ndryshme të Lamborghinit.

Një veturë e tillë ndodhet edhe në Kosovë, përkatësisht në qytetin e Prizrenit. Vlen të theksohet që ajo ka regjistrim të Republikës së Kosovës dhe është tepër luksoze.

Në bazë të hulumtimit në internet thuhet se çmimi i kësaj veture tejkalon shifrën e 200 mijë eurove.

Më poshtë keni disa fotografi të kësaj super veture, që mund ta shihni shumë shpesh rrugëve të Kosovës. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë