Loading…

Lamborgini ‘noton’ me shpejtësi në ujë

  • 05/05/2017 | 11:22

Lamborgini ‘noton’ me shpejtësi në ujë

Një veturë Lamborgini ka sfiduar ujërat duke ecur pa problem në mes tyre në San Francisco.


Lamborgini 200 mijë dollarësh, shihet në videon më poshtë duke “notuar” mes ujit, edhe pse lartësia e ujit ka arritur deri te xhamat e veturës, transmeton Gazeta Metro

Për të parë se si shoferi i kësaj veture ecë nëpër ujë, ju ftojmë ta ndiqni videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë