Loading…

Lampard mund të bëhet trajner i Rashicës

  • 08/11/2021 | 22:08

Lampard mund të bëhet trajner i Rashicës

Frank Lampard ëshë në bisedime për t’u bërë trajner i Norwich City-t, sipas raportimeve nga Football Insider.


Lampard ëshë i papunë që kur u shkarkua nga klubi i tij i zemrës, Chelsea, në janar të këtij viti.

Ish-mesfushori i Anglisë pritet që ta zëvendësojë trajnerin Daniel Farke i cili u shkarkuar fundjavën e kaluar.

Në rast të ardhjes se tij tek të Verdhët, Lampard do të bëhej bashkë me yllin e Kosovës, Milot Rashicën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë