Loading…
Land Rover testohet nga predha e tankes |PAMJE
  • 26/03/2019 | 21:36

Land Rover testohet nga predha e tankes |PAMJE

Land Rover 3, për shumë ekspertë të kësaj fushe, nuk u cilësua si pasardhëse e denjë nga Discovery. Ajo u vlerësuar si shumë plastik, e pasigurtë, me një fjalë shumë e ndryshme nga Discovery origjinal., trasnmeton Gazeta Metro.


“FullMag” kanë bërë një eksperiment shumë të cuditshëm. Raundi i parë përfshin një projektil të ngritur nga një tank M60 që synon drejtpërsëdrejti motorin e veturës.

Më pas, “FullMag” e ktheu vëmendjen e tyre në pjesën e pasme të LR3. Një sistem i artilerisë me pushkë të zjarrtë (RR) është arma e zgjedhur.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë