Loading…
Land Rover vjen me dushin për qentë |VIDEO
  • 28/08/2018 | 12:49

Land Rover vjen me dushin për qentë |VIDEO

Brendi i njohur i veturave “Land Rover” është tradicionalisht i prirur për të festuar Ditën e Qenve e cila është më 26 gusht.


Me këtë rast, kompania në fjalë ka do të nis një gamë të re të “gjërave këndshme” dukë shndërruar kështu pjesën e pasme të modelit të saj “Discovery” ose “Velar” në një vend të freskët për qentë.

Me një mundësi hyrjeje nga prapa, me ujë të rrjedhshëm si dhe me sistemin e shpërlarjes e bënë “Roverin” të jetë unik në këtë kategori.

Çmimet do të fillojnë nga 397 euro për një “Paketë transportuese të kafshëve”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë