Loading…

Landi kujton Dr. Florin (Foto)

  • 16/11/2016 | 21:35

Landi kujton Dr. Florin (Foto)

Ish-antari  i “West Side Family”, ka përkujtuar sot mikun e tij përmes një posti dedikuar Dr. Florit në rrjetin social Instagram.

Landi  ka shkruar në mbishkrimin e fotos se nesër (e enjte) bëhen dy vite që kur Dr. Flori  u nda nga jeta, gjersa ai tregon se shpesh herë kur kujton këtë datë, i bie ndër mend një dialog i veçantë i filmit “Përrallë nga e kaluara” që ka pasë me të, transmeton Gazeta Metro.

Dr. Flori u nda nga jeta para dy vitesh nga mbidoza. /gazetametro.net

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë