Loading…

Lansohet projekti i shumëpritur, Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri në duet

  • 20/05/2022 | 21:31

Lansohet projekti i shumëpritur, Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri në duet

Dy këngëtarët e dashur kosovarë kanë lansuar projektin e shumëpritur muzikor.


Dy zërat e mrekullueshëm të estradës kanë sjell projektin muzikor “Azem Behluli”.

Ilir Shaqiri e Shkurte Fejza u bashkuan për të ktijuar këtë këngë e tekst mahnitëse.

Ndonëse sa u lansua, ky projekt u prit shumë mirë nga fansat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]ro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë