Loading…

Lansoi produktin e ri: Kjo është shuma marramendëse që fitoi në minutën e parë

  • 11/09/2019 | 15:24

Lansoi produktin e ri: Kjo është shuma marramendëse që fitoi në minutën e parë

Kim Kardashian West ditën e djeshme ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve, transmeto Gazeta Metro.


Produktet e reja që mbajnë firmën e Kim Kardashian janë të brendshmet në formë korseje, produkte këto që bënë bujë të madhe dhe sigurish që do të shpëtojnë shumë femra.

Kim është e shquar se di në mënyre perfekte të bëj marketing dhe kjo siç po shihet ia ka vlejtur, pasi që menjëherë pas lansimit ka pasur qindra mijëra porosi.

Në minutën e parë që u hodh në treg, ajo fitoi plot 2 milionë dollarë. Duket se femrat mezi nuk paskan pritur që këto të brendshme të dalin në shitje.

Për momentin pasuria momentale e Kim Kardashian West është 350 milionë dollarë, shifër kjo e cila është vazhdimisht në rritje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë