Loading…

Laporta: Dembele duhet ta pranojë ofertën e bërë nga ne, në të kundërt duhet të largohet

  • 06/07/2022 | 17:31

Laporta: Dembele duhet ta pranojë ofertën e bërë nga ne, në të kundërt duhet të largohet

Joan Laporta ka folur në lidhje me situatën që po e kalon sulmuesi anësor, Ousumane Dembele.


I pari i Barcelonës tha se francezi duhet ta mendojë mirë ofertën e propozuar nga klubi, pasi nuk do t’i paraqitet ndonjë e re.

“Dembele duhet ta pranojë ofertën e bërë nga ne, në të kundërt duhet të largohet”, tha ai, transmeton lajmi.net.

Rikujtojmë se sulmuesi po pret që paga e tij të rritet me rinovimin kontratës, mirëpo kjo nuk po i mundësohet nga klubi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë