Loading…
Larg ekranit: Luana Vjollca i çmend të gjithë nga pushimi |FOTO
  • 12/07/2018 | 23:11

Larg ekranit: Luana Vjollca i çmend të gjithë nga pushimi |FOTO

Luana Vjollca larg angazhimeve në profesion, po shijon pushimet.


Ajo ka udhëtuar në Itali, nga ku nuk po i kursen aspak imazhet me të cilat tregon se si po kalon atje, shkruan lajmi.net.

Captain L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Së fundi, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet atraktive e veshur në të verdhë.

Trully needed this break.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana ishte në rolin e kapitenes së anijes, derisa po merrte rreze dielli, kurse në fotografi pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Future so bright !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kujtojmë që ajo së fundi është aktivizuar në muzikë, duke publikuar projektin “Mi dhe flakë mallit tim” në duet me Bujar Qamilin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë