Loading…

Largimi i Mourinhos nga Roma? Ja përgjigja e tij

  • 21/01/2022 | 12:21

Largimi i Mourinhos nga Roma? Ja përgjigja e tij

Trajneri aktula i Romës, Jose Mourinho, nuk është i interesuar për stolin e Evertonit.


Mourinho ka thënë se ka një projekt në Romë dhe se për të nuk do të ndryshonte punën.

“Momentalisht, s’do të ndryshoja punën te Roma me asnjë tjetër. Ia kam dhënë fjalën Romës për tri vite dhe ndjej se ky është projekti im”, u shpreh Mourinho.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë