Loading…

Largohet edhe një kantautor nga Radio Televizioni Shqiptar (Foto)

  • 14/02/2017 | 19:23

Largohet edhe një kantautor nga Radio Televizioni Shqiptar (Foto)

Pas shkarkimit të dy kompozitorëve Alfred Kacinarin e Shpëtim Saracin, largohet edhe kantautori i njohur. 

Radio Televizioni i Shqipërisë së fundi ka shkarkuar dy kompozitorë të njohur si: Alfred Kacinarin e Shpëtim Saracin, por shkarkimet nuk kanë përfunduar këtu, shkruan KultPlus.

1209
Mësohet se një vendim i tillë i është kumtuar edhe kantautorit Kujtim Prodani, i cili ka njoftuar vet nëpërmjet rrjeteve sociale. “LAMTUMIRE T.V.SH ! (me erdhi radha…..) Falenderoj bashkepunetoret dhe, natyrisht TELESPEKTATORET !”, ka shkruar Prodani në facebook./ /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë