Loading…

Latifi: Krejt opozita është reduktu në dy njerëz, Haradinajn në Kuvend dhe Molliqajn në rrugë

  • 07/04/2021 | 23:16

Latifi: Krejt opozita është reduktu në dy njerëz, Haradinajn në Kuvend dhe Molliqajn në rrugë

Profesori universitar, Blerim Latifi ka thënë se opozita e vetme e Albin Kurtit janë vetëm dy persona, Ramush Haradinaj në Kuvend dhe Dardan Molliqaj në rrugë, shkruan Gazeta Metro.


Latifi thotë se LDK dhe PDK po konsumojnë shenjën e parë të gjendjes depresive: mungesën e vullnetit për t’u ngritur nga shtrati.

Ky është shkrimi i tij i plotë:

Krejt opozita në Kosovë është reduktu në dy njerëz: Ramush Haradinajn në Kuvend dhe Dardan Molliqajn në rrugë. Ndërkaq, LDK dhe PDK po konsumojnë shenjën e parë të gjendjes depresive: mungesën e vullnetit për t’u ngritur nga shtrati./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë