Loading…

Laureta Zyba e ‘Për’puthen’ bën ndërhyrje estetike

  • 20/05/2022 | 12:08

Laureta Zyba e ‘Për’puthen’ bën ndërhyrje estetike

Laureta Zyba është njëra nga konkurrentet e kësaj sezone të “Për’Puthen”.


Ajo është motra e konkurrentes tjetër, Rrushe Zyba në këtë reality-show.

Laureta është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo tani ka publikuar një imazh duke bërë një ndërhyrje estetike.

“I hyra edhe unë kësaj bote”, ishte mbishkrimi i saj. /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë