Loading…

Lautaro arrin marrëveshje personale me Barcelonën

  • 14/02/2020 | 21:04

Lautaro arrin marrëveshje personale me Barcelonën

Lautaro Martinez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij.


Ylli argjentinas i Inter, Lautaro, duket se planifikon që në të ardhmen e tij të luajë me skuadrën e Barcelonës.

Francesc Aguilar i ‘Mundo Deportivo’ insiston se Lautaro ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën, transmeton lajmi.

Por, për transferimin e argjentinasit, Barcelona do të duhet të arrijë akordin edhe me skuadrën e Inter.

‘Zikaltrit’ do të pranojnë vetëm pagesën e shumës së kërkuar, pa pranuar ndonjë lojtar në shkëmbim.

Mbetet të shihet se si kampionët e La Liga do të arrijnë të bindin Interin për transferimin e argjentinasit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë