Loading…

Lawrence sfidon gravitetin në filmin e ri ‘Passengers'(VIDEO)

  • 19/11/2016 | 14:51

Lawrence sfidon gravitetin në filmin e ri ‘Passengers'(VIDEO)

Ajo i ka treguar aftësitë e saj të aksionit në filmat X-Men dhe The Hunger Games.

Ndërsa në filmin e saj më të ri, ajo sfidon gravitetin.

Në filmin fantastiko-shencor, në të cilin luan edhe Chris Pratt, bëhet fjalë për një grua dhe një burrë që zgjohen 90 vjet më herët se sa duhet ndërsa janë në një anije kozmike që i transporton mijëra njerëz në një koloni të re.

Në klipin e publikuar nga ‘Entertainment Weekly’, Jennifer noton e vetme në pishinën e madhe të anijes ndërsa duket në formë fantastike me rrobat e banjos.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë