LDK dhe VV nënshkruajnë koalicion në këtë komune

Kandidati i LDK’së për kryetar të Junikut, Ruzhdi Shehu ka bërë të ditur se ka nënshkruar koalicion me VV’në, dhe se programi do të bëhet i ditur së shpejti, shkruan Gazeta Metro. Shehu përmes një postimi në Facebook tha se ditëve në vijim do të publikojnë edhe programin e përbashkët qeverisës 2022-2025. “LDK Dega në … Vazhdoni me leximin e LDK dhe VV nënshkruajnë koalicion në këtë komune