Loading…

LDK me vija të kuqe: Këtë person nuk e pranojmë për president

  • 22/10/2020 | 22:58

LDK me vija të kuqe: Këtë person nuk e pranojmë për president

Ministri i Qeverisë Hoti, Arban Abrashi ka thënë se LDK nuk do ta pranojë Rexhep Qosjen për president, shkruan Gazeta Metro.


Kështu deklaroi ai sonte në Debat Plus, teksa po diskutohej posti i presidentit.

“LDK veç Rexhep Qosjes vijë të kuqe për president”, tha Abrashi në Debat Plus.

Kujtojmë se çështja e presidentit ka qenë temë mjaftë e diskutuar këtyre ditëve, pasi presidentit Hashim Thaçi mandati i mbaron në shkurt të vitit 2021./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë