Loading…

LDK revolucion në Podujevë

  • 11/11/2021 | 18:02

LDK revolucion në Podujevë

Lidhja Demokratike e Kosovës është duke mbajtur tubim në komunë  e Podujevës.


Nga vendi ku po mbahet ky tubim shihet një numër i madh i qytetarëve që kanë dal në përkrahje të kandidatit të LDK-së, Ekrem Hyseni.

Kujtojmë që të dielën mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Podujevë, e ky në balotazh janë Ekrem Hyseni i LDK-së dhe Shpejtim Bulliqi i VV-së. /Express.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë