Loading…

LDK sot mban konferencë për media, s’dihet arsyeja

  • 31/03/2023 | 08:43

LDK sot mban konferencë për media, s’dihet arsyeja

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) sot do të mbajë konferencë për media, transmeton Gazeta Metro.


Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media, ku thuhet se konferenca do të mbahet në selinë qendrore të LDK’së.

Pos kësaj, thuhet se konferenca do të fillojë nga ora 12:30.

Megjithatë, arsyet e kësaj konference nuk janë bërë ende të ditura. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë