Loading…

LDK’së i largohet një anëtar (Dokument)

  • 23/05/2017 | 13:00

LDK’së i largohet një anëtar (Dokument)

Adnan Ymeri, këshilltar në Asamblenë komunale të Vitisë ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat në LDK.


Ymeri ka njoftuar se edhe pozitën si këshilltar komunal tash e tutje do ta ushtroj si këshilltar i pavarur.

RTV ”Iliria” ka siguruar edhe letrën e dorëheqjes së z.Ymeri drejtuar kryesuesit të Asamblesë Komunale në Viti Naim Pira.

Përndryshe, Ymeri është aktivist i LDK-së nga Sllatina e Epërme e Vitisë dhe ka ushtruar detyra të ndryshme brenda këtij subjekti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë