Loading…

Lë pas ndarjen nga Dua Lipa, Isaac Carew gjen ngrohtësi te modelja britanike

  • 22/09/2019 | 20:21

Lë pas ndarjen nga Dua Lipa, Isaac Carew gjen ngrohtësi te modelja britanike

Isaac Carew, ish i dashuri i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka kohë që shoqërohet me modelen Florence Kosky, mirëpo dyshimeve nëse janë bashkë ose jo, dyshja i ka dhënë fund sot, shkruan Gazeta Metro.


Lidhjen e re të tyre e ka bërë të ditur vet modelja britanike, e cila ka publikuar fotografinë me Isaac në rrjetet e saj sociale, në të cilën duken mjaft afër.

Në ndërkohë, vihet re se Isaac e komplimenton modelen përmes komenteve që nga muaji korrik.

Dua dhe Isaac i dhanë fund lidhjes së tyre tre vjeçare në qershor të këtij viti, ndërsa këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon lidhjen e dashurisë me modelin Anwar Hadid. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë