Loading…

Leandrës 4 vjeçare nga Mitrovica i duhen edhe 1 mijë e 500 euro për shërim jashtë vendit

  • 17/09/2020 | 08:41

Leandrës 4 vjeçare nga Mitrovica i duhen edhe 1 mijë e 500 euro për shërim jashtë vendit

Leandra Selimi, ka nevojë që urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit.


Katërvjeçarja vuan nga një sëmundje, diagnoza e quajtur ATROFI SPINALE MUSKULARE, sëmundje e patrajtueshme në Kosovë.

Për trajtimin e vogëlushes nevojiten edhe 1 mijë e 500 euro.

Njerëzit e vullnetit të mirë ndihmën e tyre mund ta japin në:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë