Loading…

Leart Paqarada bëhet me skuadër të re

  • 02/08/2020 | 12:06

Leart Paqarada bëhet me skuadër të re

Leart Paqarada është bërë më skuadër të re, duke kaluar të klubi St.Pauli.


Ylli i kombëtares së Kosovës, Leart Paqarada është bërë me skuadër të re.

Skuadra e St.Pauli ka njoftuar për transferimin e mbrojtësit të krahut të majtë, Leart Paqarada, transmeton lajmi.net.

Paqarada ka qenë pjesë e skuadrës së Saundhausen, por tashmë ka vendosur të ndërrojë ambient.

Paqarada ka vënë firmën e tij në një kontratë tri vjeçare me St.Pauli, e cila e mbanë atë me skuadrën e re deri në vitin 2023.

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë