Loading…

Leart Paqarada lë kombëtaren e Kosovës: Fajëson Challendes

  • 04/04/2021 | 18:22

Leart Paqarada lë kombëtaren e Kosovës: Fajëson Challendes

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Leart Paçarada, ka vendosur të braktis ekipin, duke thënë se është bërë degradim ndaj tij nga trajneri Challendes, dhe mos-angazhim në lojë, shkruan Gazeta Metro.


Paqarada përmes një shkrimi ka njoftuar se do tërhiqet, edhe pse kishte zgjedhur Kosovën krahas Shqipërisë apo përfaqëusesve të Gjermanisë, madje pa mëdyshje./gazetametro.net

Ky është shkrimi i plotë nga Paqarada:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë