Loading…

LeBron James pritet të rikthehet sonte ndaj Sacramento Kings

  • 30/04/2021 | 22:21

LeBron James pritet të rikthehet sonte ndaj Sacramento Kings

LeBron James do të rikthehet në aksion ndaj Sacramento Kings.


James u lëndua në këmbën e tij të djathtë me 20 mars të këtij viti, shkruan lajmi.net.

Por, pritjes së tij si duket do ti vjen fundi sot, pasi ai parashihet të paraqitet ndaj Sacramento Kings në ndeshjen e sotme.

Sipas Adrian Wojnarowski, James ka në plan të paraqitet sot për të testuar gjendjen fizike të tij ndaj Sacramentos.

Nëse James nuk luan sonte, ai do të rikthehet me gjasë në ndeshjen e të djelës ndaj Toronto Raptors.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë