Loading…

Ledjana përsëri pjesë e “Për’puthen”, e paralajmëron rikthimin vet ajo

  • 02/10/2021 | 10:10

Ledjana përsëri pjesë e “Për’puthen”, e paralajmëron rikthimin vet ajo

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar nga publiku edhe pse nuk është pjesë e këtij programi, raporton GazetaBlic.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh zhvillon me ndjekësit biseda të ndryshme.

Kështu ka bërë edhe së fundi, ku një fans e ka pyetur Ledjanën se “A do të jesh e ftuar në PërPuthen Prime 3 ?

Ajo u përgjigj “Po, do iki”.

Përgjigjëja e saj ka ngjallur dyshime, se me të vërtetë do të rikthehet në PërPuthen Prime 3, apo ishte vetëm një shaka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë