Loading…

Ledri dhe Sara e caktojnë datën e dasmës?

  • 17/09/2023 | 08:18

Ledri dhe Sara e caktojnë datën e dasmës?

Një nga lajmet më të komentuara të javës ishte ai i dasmës së Sarës dhe Ledrit.


Gjithçka buroi nga një shkrepje e Sarës nga atelieja e Drenusha Xharrës.

Cila ishte e vërteta e fotos? A po vjen një dasëm? Kuptojeni përmes videos në vazhdim.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë