Loading…
Ledri me dedikim special për Dua Lipën pasi fitoi 2 çmime në ‘Grammy’, dikur e kishte të dashur…
  • 11/02/2019 | 15:39

Ledri me dedikim special për Dua Lipën pasi fitoi 2 çmime në ‘Grammy’, dikur e kishte të dashur…

Këngëtari i mirënjohur për publikun kosovar, Ledri Vula ka uruar ish të dashurën e tij Dua Lipa për fitimin e dy çmimeve ‘Grammy’, transmeton Gazeta Metro


Ai i është gëzuar suksesit të ish-të dashurës me të cilën ruan ende një miqësi mjaft të mirë

Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga familjarët, fansat, miqtë dhe kolegët, ndërsa Ledri ka vendosur t’i bëjë një koment publik.

Ai ka komentuar fotot që Dua i ndau me fansat e saj pas përfundimit të ceremonisë.

‘Urime’, ka shkruar Ledri, ndërsa e duartroket përmes një ’emoji./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë