Loading…

Ledri paraqitet nga Monaco, ka diçka për të treguar

  • 13/05/2022 | 23:25

Ledri paraqitet nga Monaco, ka diçka për të treguar

Këngëtari dhe reperi Ledri Vula ka vazhduar me udhëtimet e tij dhe koncertet para kësaj vere.


Ai sot është paraqitur në Monaco ku me anë të një postimi në Story të Instagram  ka treguar në disa video se është në qytetin e shtrenjtë dhe të miliarderëve të Monacos.

Ai ka paraqitur disa video ku shihet se është me ekipin e tij të xhirimit.

Në një moment ka një video që është edhe në avion. Nuk dihet se kur do ta lansojë këtë këngë Ledri, por që duket se ajo do të shndërrohet në një hit veror.

Nuk dihet se a e ka reperi kosovar në plan që të lansojë ndonjë album.

Më 5 maj ai lansoi këngën “TDU” me Kidën e cila për 8 ditë ka më shumë së 5.5 milionë klikime në YouTube.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë