Loading…

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re së shpejti

  • 23/06/2022 | 10:36

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re së shpejti

Artistët e njohur të skenës muzikore, Ardian Bujupi dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.


Dyshja, të njohur për një sërë hitesh, tashmë kanë nisur xhirimet e këtij videoklipi.

“Gelato 01.07”, ka qenë përshkrimi krahas videos së shpërndarë me fansat në Instagram.

Ledri momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Narcos Albania” në bashkëpunim me Llunin si dhe të projektit solo “Monaco”.

Ardiani në anën tjetër rreth tri javë më parë lansoi këngën e re “Aventura” në duet me reperin Noizy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë