Loading…

Ledri Vula dhe Dafina kapen ‘mat’: Këto fotografi tregojnë gjithçka

  • 12/06/2019 | 12:33

Ledri Vula dhe Dafina kapen ‘mat’: Këto fotografi tregojnë gjithçka

Ledri është një ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun, transmeton Gazeta Metro.


Ai na ka dhuruar shumë vite gjatë gjithë karrierës së tij muzikore dhe me siguri do vazhdojë ta bëjë, por shpesh herë ka qenë në qëndër të mediave rozë edhe për lidhjet e tij me vajza të njohura të shoëbizzit si Dafina Zeqiri, Dua Lipa.

Lidhja e tij dhe ndarja me Dafinën bëri shumë bujë pasi fillimisht nuk folën me njëri-tjetrin ndërsa tani i kanë rregulluar marrëdhëniet, madje këndojnë bashkë në koncerte.

Ata vazhdojnë jetën e tyre, Ledri i lidhur me një fëmër shumë simpatike, por siç duket mbrëmjen e kaluar në shoqërinë e reperit ishte edhe Dafina Zeqiri. Në një postim që Ledri ka hedhur në ‘Instastory’ shihet së bashku me modelen Lorena Haliti teksa luajnë bilardo. Por postimi i Dafinës i bëri fansat shumë kunfozë sepse ajo hodhi një foto të një bilardoje me fushë e kaltër.

Me të vërtetë Dafina ishte pjesë e grupit që po luanin bilardo apo thjesht “e ngacmoi” pak? Interesante do ishte!

Në fakt Dafina dhe modelja Lorena Haliti e cila ishte pjesë e klipit të Ledrit “Rio” ndiqen në Instagram dhe e kemi vënë re shpesh herë se i komentojnë njëra-tjetrës e ndoshta miqësia e tyre ka bërë që të mblidheshin si grup për një lojë bilardo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë