Loading…

Ledri Vula dhe Mozzik bëjnë ‘Boom Boom’ me këngën e tyre të re, për më pakë se 24 orë gati 2 milion klikime

  • 25/05/2023 | 15:17

Ledri Vula dhe Mozzik bëjnë ‘Boom Boom’ me këngën e tyre të re, për më pakë se 24 orë gati 2 milion klikime

Ledri Vula dhe Gramoz Aliu, dy këngëtarë të njohur dhe shumë të pëlqyer për publikun, janë bërë bashkë për të sjellë projektin e tyre ‘boom boom’, shkruan Gazeta Metro.


Reperët kosovarë në këngën e tyre të publikuar dje kanë arritur gati 2 milionë klikime, në as 24 orë. Kjo është një dëshmi se publiku ka pëlqyer hitin e ri të dy interperuesve.

Në përshkrimin e tyre në kanalin zyrtar që ka publikuar këngën, thuhet se producentë të këtij hiti kanë qenë Rzon & Fisnik & Plumb, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë këngëtarët.

Më poshtë keni videoklipin e tyre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë