Loading…

Ledri Vula i dashuruar kokë- këmbë në vajzën e tij: Poem nuk po i heqet nga qafa

  • 11/06/2021 | 17:20

Ledri Vula i dashuruar kokë- këmbë në vajzën e tij: Poem nuk po i heqet nga qafa

Babë e bijë, Ledri Vula sjell imazhin më të ëmbël me Poem Blu.


Rep-artisiti shqiptar, Ledri Vula, para disa muajve është bërë baba për herë të parë. Ai dhe Sara Hoxha u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Poem Blu Vula.

Qysh nga koha kur Poem erdhi në jetë, Ledri dhe Sara vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale duke sjell imazhe nga më të ndryshmet me të bijën. Së fundi, Ledri ka postuar një Instastory me vajzën në krahë dhe pa dyshim që ky imazh u bë viral në rrjet.

Në gjuhën spanjolle ai shkruan: Kjo dashuri do të më vrasë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë