Loading…

Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko publikojnë klipin e këngës së re ‘Ça bone’

  • 07/10/2021 | 11:06

Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko publikojnë klipin e këngës së re ‘Ça bone’

Ashtu siç paralajmëruan, reperët e popullarizuar të skenës shqiptare, Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça bone” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë të mahnitshëm në videoklip duke marrë vëmendje të madhe edhe me paraqitjen skenike.

Teksti është shkruar nga vet reperët, kurse për muzikën dhe producimin është kujdesur Çelik Lipa nga SBS Entertainment.

Producent kryesor i kësaj kënge ndërkohë është Adea Kelmendi.

Në bazë të replikave që kanë marrë deri më tani, projekti u mirëprit dhe duket se do jetë një nga hitet e kësaj kohe.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Ledrit në platformën YouTube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë