Loading…

Ledri Vula paska bërë gati arsenalin për këtë verë

  • 29/04/2021 | 19:15

Ledri Vula paska bërë gati arsenalin për këtë verë

Ledri, Sara dhe Poem Blu u nisën para disa ditësh për pushime në Dubai. Familja nuk udhëtoi vetëm për pushime, por edhe për shkaqe profesionale të reperit.


Ledri xhiroi një videoklip në vendin luksoz dhe madje në udhëtim e shoqëroi edhe ekipi i tij, i cili kujdeset gjithmonë që gjithçka të shkojë siç duhet.

Ndërkohë që ne jemi në pritje të projekteve të reja nga Ledri, reperi ka njoftuar se këtë vit do të kemi shumë hite. Ai ka publikuar në Instagram një foto të tij dhe përkrah saj ka shkruar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë