Loading…

Ledri Vula: Real Madrid po më kërkon të luaj për ta

  • 16/06/2019 | 15:18

Ledri Vula: Real Madrid po më kërkon të luaj për ta

Reperi i njohur Ledri Vula ka marrë pjesë mbrëmë në ndeshjen miqësore që u luajt mes shokëve të Milot Rashicës në njërën anë dhe Granit Xhakës në anën tjetër. Pas kësaj, ai thotë se ‘po e kërkon Reali’, transmeton Gazeta Metro.


Ledri e ka shijuar në maksimum këtë ndeshje mes shokësh dhe në postimin e fundit reperi ka ironizuar duke shkruan ‘Pom lyp Realli’.

Ndeshja mbrëmë përfundoi me rezultat të barabart 4:4, ku pati mjaft episode interesante mes emrave të njohur të ekranit shqiptarë që morën pjesë në këtë ndeshje.

Kujtojmë që kënga e fundit e Ledrit, ‘Rio’ u prit shumë mirë nga publiku dhe arriti suksese të mëdha.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë