Loading…

Legjenda e Brazilit bën parashikimin për Champions League

  • 07/11/2021 | 12:22

Legjenda e Brazilit bën parashikimin për Champions League

Ish-futbollisti i Brazilit dhe Milanit, Cafu, ka dhënë një intervistë për “Marca-n”, ku ka folur për sezonin aktual dhe për lojtarët që mbulojnë atë që ishte roli i tij.


Legjenda e Brazilit ka bërë edhe një parashikim për Champions League.

Mbrojtësit e krahut – “Mbrojtësi i djathtë më i mirë? Më pëlqejnë dy, Hakimi dhe Carvajal, më pas është edhe Alexander Arnold. Besoj se roli i mbrotësit të krahut ka ndryshuar tani dhe më pëlqen që dalin më shpesh në sulm. Më parë nuk e bënim kaq shumë, por tani kanë një rol shumë të rëndësishëm”.

Champions – “PSG është skuadra favorite për të fituar. Kanë lojtarë vendimtarë në çdo pozicion. Dhe i mungon akoma Sergio Ramos, që do të jetë thelbësor kur të rikuperojë”, ka thënë Cafu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë