Loading…

‘Leje’ është projekti i ri i Kidës

  • 17/03/2023 | 22:44

‘Leje’ është projekti i ri i Kidës

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida prej javësh na nxitur fansat për një projekt të ri.


Dhe pritjes së tyre po iu vije fundi, kjo pasi artistja së fundmi ka shuar kurreshtjen duke zbuluar detaje nga kënga e re.

Autorja e “Drunk” ka postuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram duke lë të kuptohet se janë shkëputur nga klipi.

E veshur me shumë stil me një palltor të gjerë rozë dhe dollake të zeza me çizme të gjata lëkure, Kida dukej mahnitëse.

Në mbishkrimin e postimit, këngëtarja zbuloi se kënga e re me titullin “Leje” publikohet ditën e diel, më 19 mars.

“Pritjes i erdhi fundi, ‘Leje’ publikohet këtë të diel”, ka shkruar Kida.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitu artistja këtë herë, por padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj të shumtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë