Loading…

Lekaj: KEDS’s po mashtron

  • 30/04/2017 | 18:04

Lekaj: KEDS’s po mashtron

Shefi i deputetëve të AAK-së, Pal Lekaj, e ka akuzuar KEDS-in për mashtrim, derisa ka thënë se urgjentisht duhet ndërprerë kontrata e saj.


“KEDS, mos mashtroni që jeni duke punu në përmirësimin e rrjetit. Ku mbeti premtim i Qeverisë 24 orë me drita, a s’po ju vjen marre në këtë kohë qytetarët e Kosovës pa rrymë? Turp, Turp, Turp. Duhet urgjentisht të ndërpritet kontrata me KEDS-in”, ka thënë Lekaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë