Loading…

Lekaj kërkon që FBI-ja të hetojë vdekjen e Deharit

  • 20/12/2016 | 12:33

Lekaj kërkon që FBI-ja të hetojë vdekjen e Deharit

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj, pasi u ka shprehur ngushëllime familjes për vdekjen e Astrit Deharit, ka thënë se më së miri do të ishte të ftohej FBI sikurse në rastin e Dino Asanajt për ta zbardhur edhe këtë rast.


“AAK asnjëherë nuk ka tentuar të përfitojë nga raste tragjike, të kujtdo qofshin”, ka thënë Lekaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë