Loading…
Leku forcohet në raport me Euron
  • 09/08/2018 | 23:23

Leku forcohet në raport me Euron

Në tregun e këmbimit valutor, leku ka forcuar sot pozitat në këmbim me euron.

Ndërsa monedha e gjelbër amerikane ka fituar pikë të mërkurën, në tregun e brendshëm valutor.

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, dollari amerikan u këmbye me 108.29 lekë ose 0.04 lekë më shumë se një ditë më parë.

Ndërsa euro ka humbur 0.02 lekë, duke u këmbyer në kuotën e 125.55 lekëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë