Loading…

Lëndohet Mavraj: Nis sezonin keq në Gjermani

  • 14/07/2019 | 13:28

Lëndohet Mavraj: Nis sezonin keq në Gjermani

Mërgim Mavraj nis keq sezonin me skuadrën gjermane Gruther Furth. Lëndohet në miqësore, transmeton Gazeta Metro.


Reprezentuesi shqiptar nuk e ka nisur mirë aventurën e tij me skuadrën gjermane, pasi ka pësuar një lëndim në miqësoren kundër Ausburgut.

Mavraj e ka lënë në gjysmë takimin pasi ka lënduar krahun, por ka qenë vetë futbollisti që ka konfirmuar se nuk bëhet fjalë për ndonjë lëndim të rëndë duke thënë se do të kthehet shpejt.

Kujtojmë se Mavraj është kapiten i kombëtarës së Shqipërisë dhe me vite të tëra ka qenë “shtylla” e mbrojtjes së Kombëtares Shqiptare. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë