Loading…

Lëndohet rëndë Salah: A do të jetë në finalen e Championsit?

  • 14/05/2022 | 18:39

Lëndohet rëndë Salah: A do të jetë në finalen e Championsit?

Mo Salah ka pësuar një lëndim në minutën e 33’të të takimit në finalen e FA Cup kundër Chelseas.


Salah ka zgjatur musklin e këmbës së majtë dhe në lëndime të tilla lojtarët nuk kthehen deri në 2 javë, shkruan Periskopi.

Egjiptianit ishte lënduar edhe në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 2018 në ndeshjen ndaj Realit dhe po kështu në minutën e 30.

Ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëndimit dhe se a do të jetë i gatshëm ai për finalen e Parisit me 28 maj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë