Loading…

Lenovo Z6 Pro vjen në edicion të veçantë ‘Ferrari Edition’

  • 11/05/2019 | 14:31

Lenovo Z6 Pro vjen në edicion të veçantë ‘Ferrari Edition’

Lenovo Z6 Pro i është bashkuar telefonave që kanë edicione të veçanta sipas brendeve të super-veturave.


Nënkryetari i kompanisë Lenovo ka publikuar një fotografi të Z6 Pro në edicion “Ferrari” në rrjetin social kinez Weibo, transmeton Koha.net. Ai nuk ka zbuluar shumë detaje në lidhje me këtë smartfon.

Nuk dihet nëse ky smartfon përfshinë veçorinë për mbushje të shpejtë të baterisë. Po ashtu, nuk dihet nëse ky model i veçantë do të jetë në dispozicion për konsumatorë.

Gjithashtu, Lenovo Z6 Pro në pjesën e pasme ka edhe logon e brendit italian të super-veturave, Ferrari.

Një listë e shkurtër e telefonave në edicione të veçanta sipas super-veturave: Huawei Mate RS Porsche Design, Oppo Find X Lamborghini, OnePlus 6T McLaren dhe tani Lenovo Z6 Pro Ferrari Edition.

 

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë