Loading…

Leo Messi për transferimin e tij në PSG: Nuk gabova

  • 07/10/2021 | 13:23

Leo Messi për transferimin e tij në PSG: Nuk gabova

Leo Messi ka dhënë një intervistë që do të publikohet të shtunën në France Football, me revistën që garanton që Messi do të trajtojë të gjitha çështjet e muajve të fundit, nga fitimi i Kupës së Amerikës, largimi i tij nga Barcelona dhe nënshkrimi për Paris Saint-Germain.

Revista – e cila të premten zbulon emrat e finalistëve për Topin e Artë – ka treguar tashmë kopertinën dhe dihet vetëm një fjali: “Nuk gabova”, përcjell GazetaBlic Sport.

Ai me sa duket i referohet faktit që ai nënshkroi për klubin parizian pasi situata e brishtë ekonomike e Barcelonës nuk e kishte lejuar atë të rinovonte kontratën e tij, siç ishte rënë dakord.

Megjithatë, gjithçka nga kjo interevistë do të mësohet ditën e shtunë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë