Loading…

Leonardo Bonucci shënon autogol tepër qesharak në Ligën e Kampionëve

  • 02/11/2021 | 21:31

Leonardo Bonucci shënon autogol tepër qesharak në Ligën e Kampionëve

Skuadra e Zenitit ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit.

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci shënoi autogol për të barazuar shifrat në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic Sport.

Bonucci shënoi në portën e tij pas 25 minutave lojë.

Rezultati aktual i takimit është 1-1.

Ja momenti: VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë