Loading…
Leonita Lekaj, njëra nga bukuroshet e Botërorit në Rusi
  • 14/06/2018 | 15:54

Leonita Lekaj, njëra nga bukuroshet e Botërorit në Rusi

Kampionati Botëror nuk garanton spektakël vetëm brenda vijave kufizuese të fushës së blertë. Gra e vajza të bukura që shohin ndeshjet nga tribunat shpesh arrijnë të marrin vëmendjen kryesore, transmeton gazetametro.net

Për këtë botëror një prej femrave më të bukura që është njëkohësisht bashkëshortja e yllit të Zvicrës, Granit Xhaka. Leonita Lekaj si duket do ta marrë vëmendjen e mediave gjatë kohës kur luan kombëtarja ku më së shumti luajnë shqiptarët.

Lekaj është në listë me Shakirën apo Georgina Rodriguez, të dashurën e Ronaldos, dhe Pilar Rubio, gruaja e Sergio Ramos.

Ndeshja e parë e Zvicrës do të jetë ndaj Rusisë të dielën, ku Lekaj sigurisht do të jetë në shkallët e stadiumit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë